XI GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ

Drugi turniej szachowy z cyklu XI Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej 2024 rozegrano  09.03.2024 r. W turnieju, którego organizatorem jest klub szachowy UKS GIECEK Radków zagrało109 zawodników. W grupie B (dzieci do lat 14) zagrało 56 młodych szachistów. Turniej rozegrano  na dystansie 9 rund tempem 10 minut plus 5 sekund na każde posunięcie. W turnieju zagrali: Karol Piwiński kl. 5a, Marcel Rawski kl. 7b i Piątkiewicz Fabian kl. 1a.

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem naszej szkoły był Marcel Rawski  ( 5,5 pkt – pięć zwycięstw, remis i trzy porażki), który zajął 13 miejsce w turnieju i 5 miejsce w kategorii chłopców do lat 14.

Karol Piwiński (5,5pkt – pięć zwycięstw, remis i trzy porażki), zajął 15 miejsce w turnieju i 5 miejsce w kategorii chłopców do lat 12

Fabian Piątkiewicz  (4,0 pkt – trzy wygrane ,  dwa remisy i cztery porażki), który zajął 40 miejsce w turnieju i 6 miejsce w kategorii chłopców do lat 12. Był to drugi turniej, w którym zagrał Fabian i pierwszy z cyklu Grand Prix Radkowa - wielkie brawa.

Udział uczniów w turnieju był możliwy dzięki rodzicom, którzy dowieźli dzieci na turniej za co serdecznie dziękujemy!

Szczegółowe wyniki turnieju: