IGRZYSKA DZIECI

PÓŁFINAŁ POWIATOWY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Zawody odbyły się 22.02.2024 roku w naszej szkole. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych – siatkarskich trójek (uczniowie klas piątych)  i czwórek (uczniowie klas szóstych). Do rywalizacji w kategorii siatkarskich trójek stanęły dwie  szkoły SP 1 Kamieniec i SP Złoty Stok. Mecz był wyrównany i zacięty, wygraliśmy pierwszego seta, drugiego niestety przegraliśmy więc mecz musiał rozstrzygnąć tie-break. W trzecim secie również nie zabrakło emocji, ale to nasi rywale zachowali więcej zimnej krwi, bo przy piłce meczowej dla naszego zespołu zaatakowaliśmy w aut a kolejne dwa punkty zdobyli chłopcy ze Złotego Stoku i to oni zagrają w finale powiatowym.

1 SP Złoty Stok

2 SP 1 Kamieniec Ząbkowicki

Skład drużyny „trójek”:  Szeptun Kacper, Piwiński Karol, Kowal Hubert, Wojtas Marcel, Seferynowicz Mateusz, Bielas Krzysztof, Huzarewicz Bartosz.

W kategorii czwórek emocji również nie brakowało. W  pierwszym meczu graliśmy z SP 2 Kamieniec i chociaż wygraliśmy 2-0, to w pierwszym secie wynik był sprawą otwartą do samego końca. W drugim meczu Złoty Stok udało się pokonać dopiero po tie-breaku. Wygranie dwóch meczy zapewniło nam pierwsze miejsce i prawo gry w finale powiatowym.