Ptojekt energie odnawialne

W dzisiejszym świecie, gdzie zrównoważony rozwój i ochrona środowiska stają się coraz ważniejsze, uczniowie klas siódmych naszej szkoły podjęli inicjatywę i na lekcjach fizyki zwiększyli swoją świadomość na temat odnawialnych źródeł energii. W ramach projektu edukacyjnego, młodzi entuzjaści stworzyli serię kreatywnych plakatów, które prezentują potęgę i piękno energii odnawialnej.

Plakaty, które zdobią korytarz naszej szkoły, to  przede wszystkim przemyślane komunikaty mające na celu edukację rówieśników oraz społeczności lokalnej. Każdy plakat to unikatowa mieszanka kolorów, informacji, która przyciąga wzrok i skłania do refleksji. Uczniowie poznali wady i zalety, każdej z prezentowanych energii.

Wiedza o energiach odnawialnych to klucz do budowania lepszej przyszłości. Ucząc uczniów o tych czystych źródłach energii, dajemy im moc do dokonywania pozytywnych zmian w świecie.

Lidia Jagoda