Wesołe powitanie wiosny na "Kamienieckich Dołach"

Pierwszy dzień wiosny uczniowie powitali na kompleksie sportowo-rekreacyjnym "Kamienieckie Doły".
Dzieci czekały z niecierpliwością na ten dzień, aby powitać wiosnę w wyjątkowy sposób.

Podczas tego magicznego dnia, "Kamienieckie Doły" tętniły życiem. Uczniowie mieli okazję do wspaniałej zabawy, korzystając z różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dla wielbicieli adrenaliny czekały dmuchańce, na których można było poczuć dreszczyk emocji podczas skoków i wygibasów. Natomiast miłośnicy sportu mogli wziąć udział w zawodach na murawie, gdzie mogli sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować w duchu fair play.
Nie zabrakło również świetnej zabawy z animatorem oraz na placu zabaw, gdzie dzieci mogły rozwijać swoją kreatywność i przeżyć przyjemne chwile ze swoimi kolegami i koleżankami.

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów dnia był pokaz talentów uczniów z obu kamienieckich szkół, podczas którego mogliśmy podziwiać różnorodność zdolności wśród najmłodszych.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć również pyszności dla podniebienia. Na grillu piekła się aromatyczna kiełbaska, która rozgrzewała serca wszystkich uczestników tego wiosennego świętowania.

Najmłodsi, wraz z panem Burmistrzem i swoimi rodzicami, mieli również okazję uczestniczyć w sadzeniu drzew w ramach programu "Rosnę razem z moim drzewem". To symboliczne działanie nie tylko wzmacnia więź z naturą, ale także uczy dzieci odpowiedzialności za otaczający ich świat.

Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia świetnie się bawili i opuszczali "Kamienieckie Doły" z uśmiechem na twarzy i pełnią radości w sercach. Pierwszy dzień wiosny na Kamienieckich Dołach był przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.