Dzień Bezpiecznego Internetu

We wtorek 6 lutego obchodziliśmy  Dzień Bezpiecznego Internetu.  Ten dzień ma na celu przede wszystkim inicjowanie
i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci
i młodzieży do zasobów internetowych.  Ideą Dnia Bezpiecznego Internetu jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo i uświadamiania dzieciom zagrożeń jakie czekają na nich w Internecie.

Nasze przedszkolaki w tym dniu oglądały prezentację na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, uczestniczyły w zabawie ruchowej ,,Sieć komputerowa", oglądały teatrzyk kukiełkowy
pt.,, Alicja w świecie Internetu...." w wykonaniu swoich pań oraz wykonały swoje osobiste laptopy.

Na zakończenie rozwiązywały Quiz, który był podsumowaniem zdobytych informacji na temat bezpiecznego korzystania z sieci.